Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Michael Caton-Jones |
4,5
|
|
Shaun O'Dell
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Mark Goddard
(asystent)
|
||
Paul Morris
(asystent)
|
||
Alex Streeter
(asystent)
|
||
Terry Bamber
(druga ekipa) (asystent)
|
||
David Cain
(druga ekipa) (asystent)
|
||
Amy Coop
(dodatkowy) (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Fraser Fennell-Ball
(druga ekipa) (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Henry Forsyth
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alex Kaye-Besley
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rosie Newall
(dodatkowy) (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Leora Barish | ||
Henry Bean | ||
Joe Eszterhas
(postacie)
|
||
Pat Rambaut
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Mario Kassar
producent
|
||
Joel B. Michaels
producent
|
||
Aslan Nadery
producent
|
||
Andrew G. Vajna
producent
|
||
James Middleton
współproducent
|
||
Laura Viederman
współproducent
|
||
Mark Albela
producent wykonawczy
|
||
Moritz Borman
producent wykonawczy
|
||
Matthias Deyle
producent wykonawczy
|
||
Denise O'Dell
producent wykonawczy
|
||
Volker Schauz
producent wykonawczy
|
||
Janine Modder
kierownik produkcji
|
||
Gavin Milligan
kierownik produkcji
|
||
Charlie Somers
kierownik produkcji
|
||
Terry Bamber
kierownik produkcji (druga ekipa)
|
||
David Cain
kierownik produkcji (druga ekipa)
|
||
Matthew Lee
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Siobhan Lyons
koordynator produkcji
|
||
Jake Bogert
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Jeanette Haley
nadzorca postprodukcji
|
||
Janine Modder
nadzorca produkcji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Fabian Frohne
koordynator produkcji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kamel Krifa
współproducent (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Sharon Stone
Catherine Tramell
|
8,1
|
|
David Morrissey
Michael Glass
|
||
Charlotte Rampling
Milena Gardosh
|
7,2
|
|
David Thewlis
Roy Washburn
|
7,5
|
|
Hugh Dancy
Adam Towers
|
7,2
|
|
Stan Collymore
Kevin Franks
|
||
Iain Robertson
Peter Ristedes
|
||
Kata Dobó
Magda
|
||
Neil Maskell
Ferguson, detektyw
|
5,0
|
|
Jan Chappell
Angela
|
||
Terence Harvey
Henry Rose
|
||
Ellen Thomas
Oskarżyciel
|
||
Mark Sangster
Reporter w sądzie
|
||
Tim Berrington
Reporter w sądzie
|
||
Indira Varma
Denise Glass
|
||
Heathcote Williams
Dr Jakob Gerst
|
||
Flora Montgomery
Michelle Broadwin
|
||
Danielle Lydon
Susan Bard
|
||
Charlie Simpson
David Bard
|
||
Christopher Brand
Wściekły pacjent
|
||
Charlotte Purton
Pacjentka
|
||
Adam Allfrey
Łysy mężczyzna
|
||
Vee Vimolmal
Tajska prostytutka
|
5,5
|
|
Simon Lenagan
Duży facet w barze
|
||
Clair Tebbut
Żona dużego faceta
|
||
Aisling O'Neill
Krzycząca kobieta
|
||
Robert Clarke
Klient w nocnym klubie / Oficer policji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robert Dearle
Kierowca (niewymieniony w czołówce)
|
||
Keith How
Budowniczy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scott Davidson
Makler (niewymieniony w czołówce)
|
||
Peter Rnic
Dealer narkotyków (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robyn Cooper
Prostytutka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alexandra Staden
Pacjentka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alex Argenti
Strażnik w muzeum (niewymieniony w czołówce)
|
||
Andy Callaghan
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Susan Christie
Prostytutka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Timo Gilbert
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Martin Heathcote
(niewymieniony w czołówce)
|
||
João Costa Menezes
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Shane Nolan
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Andre Schneider
Policjant (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tina Simmons
(niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Peter Smith
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Gyula Pados
(kierownik zdjęć)
|
7,0
|
|
Adrian Biddle
(dodatkowy) (kierownik zdjęć)
|
7,0
|
|
Mike Valentine
(kierownik zdjęć) (zdjęcia podwodne)
|
||
Bill Geddes
(główna pomoc techniczna)
|
||
Gary Hutchings
(główna pomoc techniczna)
|
||
Demetri Jagger
(pomoc techniczna)
|
||
Mark Ellis
(pomoc techniczna) (zdjęcia podwodne)
|
||
Shaun O'Dell
(kierownik zdjęć) (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Marzano
(dyrektor ds. fotografii lotniczej) (niewymieniony w czołówce)
|
8,0
|
|
Jimmy Walters
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Maund
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
John Murphy | ||
Kostiumy | Ocena | |
Beatrix Aruna Pasztor | ||
Helen Ingham
(asystent)
|
||
Gabriella Loria
(asystent)
|
||
Mark Sutherland
(asystent)
|
||
Annie Crawford
(nadzorca kostiumów)
|
||
Sunny Rowley
(garderoba) (Sharon Stone)
|
||
Justine Warhurst
(garderoba) (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Montaż | Ocena | |
István Király | ||
John Scott | ||
Paul Elman
(asystent)
|
||
Tom Harrison-Read
(asystent)
|
||
Mark Wright
(montażysta negatywu) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Stephen Coleman
aranżer
|
||
Matt Dunkley
aranżer
|
||
Matt Dunkley
dyrygent
|
||
Rolf Wilson
dyrygent
|
||
James Shearman
dyrygent (dodatkowy)
|
||
Rolf Wilson
wykonawca muzyki (skrzypce)
|
||
Mark Berrow
wykonawca muzyki (skrzypce) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rachel Bolt
wykonawca muzyki (altówka) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nicholas Bucknall
wykonawca muzyki (klarnet) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Peter Davies
wykonawca muzyki (niewymieniony w czołówce)
|
||
Skaila Kanga
wykonawca muzyki (harfa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Paul Kegg
wykonawca muzyki (wiolonczela) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Steve Mair
wykonawca muzyki (kontrabas) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Allen Walley
wykonawca muzyki (kontrabas) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bruce White
wykonawca muzyki (altówka) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jonathan Williams
wykonawca muzyki (wiolonczela) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Warren Zielinski
wykonawca muzyki (skrzypce) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Christine Blundell
główny charakteryzator
|
||
Charmaine Fuller
charakteryzator
|
||
Nuria Mbomio
charakteryzator
|
||
Lesa Warrener
charakteryzator
|
||
Tricia Sawyer
charakteryzator osobisty: Sharon Stone
|
||
Charmaine Fuller
fryzjer
|
||
Nuria Mbomio
fryzjer
|
||
Lesa Warrener
fryzjer
|
||
James D. Brown
fryzjer osobisty: Sharon Stone
|
||
Tracy Lee
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Norman Garwood
scenograf
|
7,0
|
|
Chris Lowe
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
||
James Foster
dyrektor artystyczny
|
||
Paul Inglis
dyrektor artystyczny
|
||
Dean Clegg
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Stephen Forrest-Smith
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Peter James
dyrektor artystyczny (rezerwowy)
|
||
Maggie Gray
dekorator wnętrz
|
||
John Bohan
główny architekt
|
||
Tom Martin
główny architekt (asystent)
|
9,0
|
|
Bruce Bigg
główny rekwizytor
|
||
Peter Bigg
rekwizytor
|
||
Ged Dale
rekwizytor
|
||
Zoe Smith
rekwizytor (asystent)
|
||
Warren Stickley
rekwizytor (rezerwowy)
|
||
Simon Wilkinson
rekwizytor (rezerwowy)
|
||
Perry Bell
malarz
|
||
Dean Budd
malarz
|
||
Paul Budd
malarz
|
||
Peter Edge
malarz
|
||
Trevor Eve
malarz
|
||
Michael Finlay
malarz
|
||
Warren Greenham
malarz
|
||
Alan Grenham
malarz
|
||
Robert Harper
malarz
|
||
Terry Heggarty
malarz (również) (rezerwowy)
|
||
Stan Lattimore
malarz
|
||
Brian Morris
malarz
|
||
Graham Pearce
malarz
|
||
Douglas Regan
malarz
|
||
Jeff Sullivan
malarz
|
||
Kenneth Welland
malarz
|
||
Michael Westcott
malarz
|
||
Paul Whitelock
malarz
|
||
Douglas Ingram
scenopis obrazkowy
|
||
Tracey Wilson
scenopis obrazkowy
|
||
Carol Kupisz
projektant graficzny
|
||
Eamon McLoughlin
główny stolarz
|
||
Barry Abbot
stolarz
|
||
David Abbott
stolarz
|
||
Joe Alley
stolarz
|
||
James Buxton
stolarz
|
||
Graham Cole
stolarz
|
||
Nick Cook
stolarz
|
||
Richard Denyer
stolarz
|
||
Peter Grove
stolarz
|
||
James Francis Henry
stolarz
|
||
Bryce Johnston
stolarz
|
||
David Lowery
stolarz
|
||
Cathal MacIlwaine
stolarz
|
||
Bernie Mayor
stolarz
|
||
Duncan McNeil
stolarz
|
||
James McNeil
stolarz
|
||
Geoff Nolan
stolarz
|
||
John O'Brien
stolarz
|
||
Roy O'Brien
stolarz
|
||
Daniel O'Regan
stolarz
|
||
John O'Regan
stolarz
|
||
Mark Overall
stolarz
|
||
Mike Smith
stolarz
|
||
Gordon Teverson
stolarz
|
||
Paul Webb
stolarz
|
||
Mark Weston
stolarz
|
||
Matt Whelan
stolarz
|
||
Colin Woodbridge
stolarz
|
||
David Youngs
stolarz
|
||
Lucy Richardson
rysownik
|
||
Ken Barley
tynkarz
|
||
Mel Coleman
tynkarz
|
||
Michael Gardener
tynkarz
|
||
Chris Greenwood
tynkarz
|
||
Paul King
tynkarz
|
||
Gary Spraggon
tynkarz
|
||
Ettore Venturini
tynkarz
|
||
Ben Wilkinson
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
Keith Short
rzeźbiarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Oliver Carroll
modelarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robert J. Dugdale
malarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jack Garwood
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
Shane Harford
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
Charles Cottrell
malarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark Dowling
malarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sally Dray
malarz (portrety) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rohan Harris
malarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Carl Wilson
modelarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Peter Brown
stolarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Danny O'Regan Jr.
stolarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sandra Phillips
rysownik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Martin Evans
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Paul Apted
montaż dźwięku
|
||
Robin Whittaker
montaż dźwięku
|
||
Daniel Laurie
montaż dialogów
|
||
Christopher Atkinson
dźwięk (rezerwowy)
|
||
Chris Gurney
mikrofoniarz
|
||
Lucy Barnes
imitator dźwięku
|
||
Chris Burdon
mikser ponownego nagrania
|
||
Paul Massey
mikser ponownego nagrania
|
||
Jamie Roden
mikser postsynchronu
|
||
Peter Gleaves
mikser postsynchronu
|
||
Jenny Lee Wright
imitator dźwięku
|
||
Jack Stew
imitator dźwięku
|
||
Ed Colyer
mikser imitacji
|
||
Nick Wollage
operator muzyki
|
||
Michael Higham
montaż muzyki
|
6,0
|
|
Nick Wollage
mikser muzyki
|
||
David Tyler
dźwięk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Glen Gathard
dźwięk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Larry Hopkins
mikser (niewymieniony w czołówce)
|
||
Brent Arrowood
projektant dźwięku (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tyler Barton
projektant dźwięku (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rob Killick
technik dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Luke Murphy
technik (niewymieniony w czołówce)
|
7,0
|
|
Simon Quinn
technik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Steve Hamilton
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Dave Eltham
nadzorca efektów specjalnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Darrell Guyon
technik (niewymieniony w czołówce)
|
8,0
|
|
Stephen Hutchinson
technik (niewymieniony w czołówce)
|
8,0
|
|
Bryan Stanislas
efekty specjalne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Peter Robertson
operator kamery
|
||
Mike Valentine
operator kamery (zdjęcia podwodne)
|
||
Robert Johnson
operator kamery (zdjęcia podwodne) (asystent)
|
||
Stewart Monteith
mistrz oświetlenia
|
||
Eddie Knight
oświetlenie
|
||
Ronnie Phillips
oświetlenie
|
||
Bill Beenham
elektryk
|
||
Peter Casey
elektryk
|
||
Gary Colkett
elektryk
|
||
Lee Eldred
elektryk
|
||
Ben Knight
elektryk
|
||
Jamie Knight
elektryk
|
||
Joe Knight
elektryk
|
||
Lee Knight
elektryk
|
||
Jim Smart
elektryk
|
||
Terry Stone
elektryk
|
||
Mark Thomas
elektryk
|
||
Carlos De Carvalho
prowadzący ostrość
|
||
Rawdon Hayne
prowadzący ostrość
|
||
Jaap Buitendijk
fotosista
|
||
Karen Lindsay-Stewart
dobór obsady
|
||
Carolyn McLeod
dodatkowy dobór obsady
|
||
Vanessa Baker
dobór głosu
|
||
Brendan Donnison
dobór głosu
|
||
Keith Hatcher
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Elliott Meddings
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Gareth Tansey
animator (czołówka)
|
||
Adam Glasman
kolorysta
|
||
Adam Inglis
kolorysta (dodatkowy)
|
||
Mark Nelmes
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Charles Howell
producent efektów wizualnych
|
||
Gavin Round
montaż efektów wizualnych
|
||
Alex Payman
główny zecer
|
||
Helen Bunker
zecer
|
||
Alberto Montañés
zecer
|
||
John Peck
zecer
|
||
Travis Porter
zecer
|
||
Denis Scolan
zecer
|
||
John Sharp
zecer
|
||
David Shere
zecer
|
||
Brian Krijgsman
mierzący temperaturę barwową (asystent)
|
||
Jason Burnett
operator skanowania
|
||
Andy Burrow
operator skanowania
|
||
Paul Doogan
operator skanowania
|
||
Joe Godfrey
operator skanowania
|
||
Jason Burnett
operator zapisu
|
||
Andy Burrow
operator zapisu
|
||
Paul Doogan
operator zapisu
|
||
Joe Godfrey
operator zapisu
|
||
Simon Taylor
projekt czołówki
|
||
Andy Bradford
koordynator kaskaderów
|
||
Nrinder Dhudwar
koordynator kaskaderów
|
||
Lloyd Bass
kaskader
|
||
Nikki Powell
kaskader
|
||
Juliette Cheveley
kaskader
|
||
Glenn Foster
kaskader
|
||
Sarah Franzl
kaskader
|
||
Frank Henson
kaskader
|
||
Charles Jarman
kaskader
|
6,0
|
|
Maurice Lee
kaskader
|
||
Peter Miles
kaskader
|
||
Peter White
kaskader
|
||
Clair Chrysler
dubler
|
||
James Linton
dubler
|
||
Steve Morphew
dubler
|
||
Jonathan Gardner
konsultant
|
||
Chris Sturmer
konsultant (ds. Dolby)
|
||
Julia Jones
konsultant (ds. PR)
|
||
Jane Trower
księgowy produkcji
|
||
Hayley Lyon
księgowy (asystent)
|
||
Maggie Murray
księgowy (asystent)
|
||
Tarn Harper
księgowy postprodukcji
|
||
Nikki Powell
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark Henson
koordynator kaskaderów (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chris Bain
prowadzący ostrość (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Taylor
elektryk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Daniel Edwards
operator kamery (zdjęcia podwodne) (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jonathan 'Chunky' Richmond
operator kamery (druga ekipa) (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Glyn Williams
operator kamery (zdjęcia lotnicze) (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Toby Eedy
operator kamery (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Iain Mackay
operator kamery (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bill Kaye
fotosista (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
George Richmond
operator kamery (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
|
7,0
|
|
Gary Spratling
operator kamery (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scott Chambers
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Shaun Cobley
operator kamery (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alessandra Sangermano
operator kamery (stażysta) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gary Dormer
elektryk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dean Morrish
prowadzący ostrość (zdjęcia podwodne) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chuck Douglas
dodatkowy dobór obsady (niewymieniony w czołówce)
|
||
Andrew Yeo
dokumentacja scenograficzna (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nathan Hughes
artysta matowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Christian Manz
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dave Robinson
inżynier oprogramowania (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aatesh Shah
inżynier oprogramowania (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stephen Willey
inżynier oprogramowania (niewymieniony w czołówce)
|
||
Anne Karam
dubler (niewymieniony w czołówce)
|
Pozostałe
Proszę czekać…